Izvēlēts Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienas logo Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Konkursā par labāko Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienas logotipu žūrijas komisija ir atzinusi Solvitas Ozolas izstrādāto piedāvājumu (attēlos), informē Valsts prezidenta Preses dienestā.

Izvēlēts Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienas logo 3 attēli Atvērt

Foto: VPK

Logotips attēlo 20 Latvijas neatkarības gadus, kas kā stari aptver mirdzošu saules ripu. Dinamiskā saule simbolizē Latvijas neatkarības atjaunošanu kā panākumus neapturamai tautas kustībai, kas uz visiem laikiem izmainīja mūsu tautas un valsts likteni. Vienlaikus logotips atspoguļo valsts atjaunošanu, kas tāpat kā saules lēkts un riets arvien turpinās un ir mūžīgs process.

Par savu radošo veikumu autore saņems naudas prēmiju 300 latu apmērā, savukārt veicināšanas balvas 100 latu apmērā saņems Dace Vucēna un Aleksandra Samuļenkova, kuru darbi arī bija izvirzīti konkursa otrajai kārtai.

Kopumā konkursam bija iesniegti 60 darbi. Konkursa otrajai kārtai tika izvirzīti triju autoru logotipu piedāvājumi. Žūrijas komisijā darbojās Latvijas Mākslas akadēmijas mācībspēki un Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienas Rīcības komitejas pārstāvji.

Izstrādāto logotipu nekomerciālos nolūkos varēs izmantot ikviens, lai daudzveidīgie Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienas pasākumi Rīgā un novados iegūtu vienotu svētku vizuālo identitāti.

Logotipu un uz tā pamata veidotus animētos interneta banerus varēs lejupielādēt Latvijas neatkarības atjaunošanas 20.gadadienai veltītajā mājas lapas sadaļā Saeimas mājas lapā www.saeima.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv