Ja Dombrovskis kļūs par izglītības un zinātnes ministru, RP frakciju vadīs Demiters

Apollo
20 komentāri

Ja pašreizējais Reformu partijas (RP) Saeimas frakcijas vadītājs Vjačeslavs Dombrovskis kļūs par izglītības un zinātnes ministru, RP frakciju vadīs deputāts Edmunds Demiters (RP), šodien vienojas RP frakcija un valde.

Ja Dombrovskis kļūs par izglītības un zinātnes ministru, RP frakciju vadīs Demiters

Foto: Evija Trifanova/LETA

Patlaban Demiters ir RP frakcijas priekšsēdētāja vietnieks.

Kā ziņots, veselības problēmu nomāktais izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis ir gatavs demisionēt, ja tiks nodrošināta viņa iesākto reformu pēctecība. RP atbalsta frakcijas priekšsēdētāja Vjačeslava Dombrovska kandidatūru izglītības un zinātnes ministra amatam.

Ja koalīcijas partneri atbalstīs Dombrovska kandidatūru izglītības un zinātnes ministra amatam, Saeima par viņa apstiprināšanu šajā amatā varētu lemt jau šo ceturtdien. Ķīlis varētu iesniegt demisijas rakstu tad, kad koalīcijas partneri apstiprinās, ka Izglītības un zinātnes ministrija paliks RP pārraudzībā.

Ja Vjačeslavs Dombrovskis kļūs par ministru un noliks deputāta mandātu uz šo pienākumu pildīšanas laiku, viņa vietā Saeimā darbosies pašreizējais Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Vilnis Ķirsis (RP).

Tāpat vēl notiks diskusijas par Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītāja amatu, jo šo komisiju patlaban arī vada Dombrovskis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv