Ja gultā esat vairāk nekā divi…

Apollo
0 komentāru

Daudzi saka stingru «nē» grupveida seksam. Citi atzīst, ka to vismaz gribētu izmēģināt, ja zinātu, ka pēc tam nemocīsies greizsirdībā, nezaudēs mīļoto cilvēku. Varbūt «Martas» eksperti Odeta un Jānis palīdz pietuvoties šiem jautājumiem.

Daktera Jāņa Zālīša paustā patiesība skan šādi: palie­koša nozīme uzbudinājuma iz­raisīšanai ir tam, kur un kā dzimumakts noticis pirmoreiz.

Mana pirmā reize notika kāda biroja telpās Vecrīgas centrā, un tajā piedalījās trīs cilvēki, mani ieskaitot.

Iespējams, tā­pēc visām savām nākamajām draudzenēm jau pazīšanās pirmajās nedēļās piedāvāju gultas piedzīvojumos iesaistīt vēl kā­du cilvēku.

Aptaujas liecina, ka iecienī­tākā vīriešu fantāzija ir sekss vienlaikus ar divām meitenēm. Taču reālajā dzīvē to īstenot ir sarežģītāk. Vienlaikus nodarbojoties ar di­vām meitenēm, vīrietim grūti veltīt abām vienlīdzīgu uzma­nību.

Vispirms jau tīri anatomisku īpatnību dēļ vīrietis vienlaikus kvalitatīvi spēj apmierināt tikai vienu sie­vieti, līdz ar to viņas procesā piedalās nevis visu laiku, bet gan pa posmiem. Šāda dalība uz maiņām izraisa lielu iespējamību, ka viena no viņām vai pat abas paliks neapmierinātas.

Ideālā variantā arī meiteņu starpā jāvalda sav­starpējām simpātijām, taču, kā tas pierādījies dzī­vē, pat ļoti tuvu draudzeņu starpā sapratne ikdienas dzīvē neliecina par veiksmīgu sadarbību gultā.

Taču mīlas trijstūris, kas balstās uz diviem puišiem un meiteni, vairākumā gadījumu ir satriecoša bauda visiem pie­dzīvojumā iesaistītajiem. Jau­na pieredze, vēl neizmēģinātas, agrāk neiespējamas pozas gultas ģeometrijā, maksimāla uzmanības koncentrēšana ti­kai uz sievieti, sajūsma un ek­stāze līdz visu dalībnieku ap­mierināšanai.

Pēc tam kad bija pamēģinājis seksu trijatā, kāds mans draugs atzinās, ka visas iepriekšējās sek­suālās uzvaras un piedzīvoju­mi viņam šķietot tikai tāds nieks vien. Emocijas un bau­da, kas rodas šādās gultas rotaļās, ir izteikti pārā­kas par to, ko var gūt, mīlējoties tikai ar vienu partneri.

Sekss tikai ar vienu partneri un sekss ar vairākiem — tās ir dažādas pasaules, atšķirīgas emociju gammas un citādāki iespaidi. Tas ir kā dziedāt du­etā un trio — trijiem cilvē­kiem šis neikdienišķais pie­dzīvojums padodas citādāk, skaļāk, intensīvāk un neparastāk. Toties diviem cilvēkiem noskaņošanās uz vienas nots notiek krietni ātrāk, un ir dažas dziesmas, kas jādzied tikai divatā.

«Es zinu, ko nozīmē sekss trijatā, bet zinu arī to, ka dažas dziesmas jā­dzied tikai duetā.»

«Es zinu, ko nozīmē sekss trijatā, bet zinu arī to, ka dažas dziesmas jā­dzied tikai duetā.»

Raimonda Kreitusa zīm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv