Ja vēlies kļūt par iluzionistu

Apollo
0 komentāru

Svētdien, 25. janvārī, plkst. 14.00 Pecoli privātajā iluzionisma teātrī Mārupē notiks jaunāko Iluzionisma interesentu — jauniešu (no 11 gadiem) reģistrācija Baltijas Iluzionistu biedrībā A.M.B.E.R., ko Pecoli nodibināja 2008. gada 3. aprīlī, un tā ir pirmā Iluzionistu biedrība Latvijas vēsturē.

Ja vēlies kļūt par iluzionistu

Foto: Pecoli

Nozīmīgs ir arī fakts, ka no I.B.M. (Internacionālā Magu brālība — viena no senākajām iluzionistu biedrībām pasaulē) Pecoli saņēmuši apstiprinājumu, ka ikviens A.M.B.E.R. biedrības biedrs kļūst arī par I.B.M. biedru, kas Baltijas valstīs notiek pirmo reizi. Interesantais ir arī tas, ka šoreiz pasākumā savus priekšnesumus rādīs visi jaunie talanti, un tādu Latvijā un Baltijas valstīs kļūst aizvien vairāk.

Pasākumā uzstāsies arī jaunā Lietuvas zvaigzne Mantas Wizard, kas ir arī A.M.B.E.R. biedrs un nesen saņēma «Grand Prix» Starptautiskajā Iluzionisma konkursā Prāgā.

Jaunos biedrības biedrus sveiks arī Lietuvas Iluzionistu kluba viceprezidents Arvīds Stonis, kas Lietuvā ir skatītāju iemīļots mākslinieks.

Cilvēku interese par trikiem strauji palielinās.

Kopā sanāks jaunieši un ne tikai jaunieši ar dažādu iluzionisma pieredzi — interesenti, amatieri, profesionāļi. Iespēja iestāties Baltijas Iluzionistu biedrībā A.M.B.E.R. ir ikvienam, iepriekš izlasot un akceptējot biedrības noteikumus, ētikas kodu un reģistrējoties. Ikmēneša tikšanās notiks mēneša pirmajā svētdienā plkst. 14.00 sākotnēji Mārupē Pecoli privātajā Iluzionisma teātrī. Sanāksmēs būs iluzionisma mācības, semināri, jaunumi, uzstāšanās, komunicēšana ar citiem Baltijas iluzionistiem, iespēja saņemt uz laiku biedrības grāmatas, DVD, rekvizītus, žurnālus, lai mācītos. Tiks sniegta informācija par tuvākajiem festivāliem un jaunumiem pasaulē. Informēsim par iluzionisma vēsturi Latvijā, rīkosim iluzionisma festivālus, konkursus. Meklēsim iespējas, lai atbalstītu biedru piedalīšanos internacionālos festivālos utt. A.M.B.E.R. biedriem ir 10% atlaide Pecoli burvju triku veikaliņā «Spicē» otrajā stāvā pie «Lido» vai triku interneta veikalā www.magicshop.lv

Aicinām pieteikties iluzionisma interesentus, kā arī dažādu plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus.

Ja ir konkrēta interese iestāties biedrībā, rakstiet e-pastu, un Jums tiks nosūtīta informācija.

Brinum-x@ml.lv
 www.pecolli.lv


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv