«Jāņa Rozes apgāds» noliedz, ka nepārdod «Va(i)ras virtuvi»

Apollo
0 komentāru

Iniciatīvu grupa «Rokas nost», kura iebilst pret izdevniecības «Baltic Screen» grāmatu par eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas biogrāfiju «Va(i)ras virtuve», izplatījusi paziņojumu, kurā norāda, ka «Jāņa Rozes» grāmatnīcās netiek tirgota «mūsu Tautas Prezidenti nomelnojošo ķengu grāmata».

«Jāņa Rozes apgāds» noliedz, ka nepārdod «Va(i)ras virtuvi»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Lai noskaidrotu, vai tā ir, portāls «Apollo» sazinājās ar «Jāņa Rozes apgāda» direktori Renāti Punku. Viņa norādīja, ka šādi apgalvojumi neesot taisnība. «Tā nav patiesība,» sacīja Punka un piebilda, ka grāmata veikalos nav parādījusies tādēļ, ka bija radušās problēmas ar grāmatas piegādi. «Mēs parasti vēlamies no izdevniecībām grāmatas saņemt bez starpniekiem,» skaidroja Punka. Grāmatas izdevējs «Atēna» visu šīs grāmatas tirāžu esot nodevusi starpniekiem un tādēļ «Jāņa Rozes apgāds» kavējies to iepirkt, lai lasītājiem par grāmatu nebūtu jāpārmaksā.

Punka tāpat uzsvēra, ka šī lieta neesot saistīta ar cenzūru, jo ar «Atēnu» vienošanās jau panākta un grāmata pavisam drīz būšot «Jāņa Rozes» veikalos.

Savukārt «Jāņa Rozes» apgāda reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Veisbārde «Apollo» sacīja, ka vislielāko sašutumu viņas kolēģos izraisījis fakts, ka interneta vietnē http://www.rokasnost.com/tumsas_speki_atkapjas! ievietota nepatiesa informācija, kur teikts, ka apgāda vadība nav ielaidusi «savās gara svētnīcās Tautas Prezidenti nomelnojošo ķengu grāmatu».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv