Janičenokam 19 punkti, «Umana» zaudējums

Itālijas otrās līgas čempionāta mačā svētdien Latvijas izlases basketbolists Kristaps Janičenoks guva 19 punktus, tomēr viņa pārstāvētā Venēcijas «Umana» savā laukumā ar 71:80 zaudēja Veroli «Prima».

Kristaps Janičenoks

Janičenoks laukumā pavadīja 39 minūtes, kuru laikā realizēja divus no pieciem trīspunktu metieniem, trīs no sešiem trīspunktu metieniem un sešus no astoņiem soda metieniem, kā arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Uzvaru izcīnīja cita latviešu spēlētāja Sanda Valtera pārstāvētā Imolas «Aget» komanda, kas izbraukumā ar 91:85 pieveica Rimini «Basket Crabs». Valters spēlēja 22 minūtes, kuru laikā guva 13 punktus, realizējot divus no četriem divpunktu metieniem, divus no trim tālmetieniem un visus trīs soda metienus, kā arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un izdarīja trīs rezultatīvas piespēles.

Čempionāta kopvērtējumā «Umana» ar deviņiem panākumiem šosezon aizvadītajās 22 spēlēs ir 14. vietā 16 komandu konkurencē, bet «Aget» ar astoņām uzvarām ir pēdējā vietā.