Janičenokam 19 punkti, Valteram debijā zaudējums

Itālijas otrās spēcīgākās basketbola līgas čempionāta spēlē ceturtdien 19 punktus guva Latvijas izlases basketbolists Kristaps Janičenoks, tomēr viņa pārstāvētā Venēcijas «Umana» komanda viesos ar rezultātu 85:95 piekāpās Soresinas «Vanoli» vienībai.

Kristaps Janičenoks.

Janičenoks laukumā pavadīja 36 minūtes, kuru laikā realizēja visus septiņus izpildītos divpunktu metienus, abus soda metienus, bet tikai vienu no deviņiem tālmetieniem. Tāpat latvietis izcīnīja četras atlēkušās bumbas, bet vienu reizi pret viņu tika pārkāpti noteikumi.

Citā ceturtdienas spēlē Imolas «Aget» komandas rindās ar astoņiem gūtiem punktiem debitēja bijušais «ASK Rīga» komandas kapteinis Sandis Valters, tomēr Imolas klubs izbraukumā piedzīvoja zaudējumu, ar rezultātu 58:84 piekāpjoties Pistoijas «Carmatic» komandai.

Valters jau savā pirmajā spēlē «Aget» sastāvā laukumā pavadīja 26 minūtes, raidot garām grozam vienu divpunktu metienu un realizējot divus no astoņiem trīspunktu metieniem, kā arī abus soda metienus. Latviešu basketbolista kontā bija arī divas rezultatīvas piespēles un viena atlēkusī bumba.

Čempionāta kopvērtējumā «Umana» ar astoņiem panākumiem šosezon aizvadītās 19 spēlēs atrodas 14. vietā 16 komandu konkurencē, bet «Aget» ar septiņām uzvarām atrodas pēdējā pozīcijā. Abām komandām pa vidu pašlaik atrodas «Carmatic», kas arī spējusi izcīnīt septiņas uzvaras.