Janičenokam 26 punkti Varēzē

Itālijas otrās līgas čempionāta mačā svētdien Latvijas izlases spēlētājs Kristaps Janičenoks guva 26 punktus, palīdzot Venēcijas «Umana» viesos ar 82:80 (25:19, 12:23, 25:20, 20:18) pieveica Varēzes «Cimberio» komandu.

Kristaps Janičenoks

Janičenoks laukumā pavadīja 33 minūtes, realizējot trīs no četriem divpunktu metieniem, piecus no desmit tālmetieniem un piecus no septiņiem soda metieniem. Tāpat latviešu basketbolists izdarīja trīs rezultatīvas piespēles un izprovocēja piecus pretinieku pārkāpumus.

Cita latviešu spēlētāja Sanda Valtera pārstāvētā Imolas «Aget» izbraukumā ar 62:67 (11:13; 15:23, 9:11, 27:20) piekāpās Pāvijas «Edimes» komandai. Valters spēlēja 16 minūtes, izcīnot divas atlēkušās bumbas, bet abi divi viņa raidītie divpunktu metieni un vienīgais tālmetiens lidoja grozam secen.

«Aget» šis bija trešais zaudējums pēc kārtas cīņās pret pārējām kopvērtējuma tabulas lejasgala komandām. Iepriekšējos mačos Valtera pārstāvētā komanda ar 58:84 piekāpās Pistoijas «Carmatic» komandai un ar 70:79 zaudēja «Umana».

Čempionāta kopvērtējumā «Umana» ar desmit panākumiem šosezon aizvadītajās 22 spēlēs ir 14. vietā 16 komandu konkurencē, bet «Aget» ar septiņām uzvarām ir pēdējā vietā.

Tikmēr Itālijas augstākajā līgā zaudējumu bez latviešu basketbolista Sanda Buškevica sastāvā cieta Udīnes «Snaidero», kas viesos ar 102:109 (28:21, 22:10, 22:32, 21:30, 9:16) pagarinājumā piekāpās «NGC Cantu» komandai, kaut arī pirmo puslaiku pabeidza ar 19 punktu pārsvaru. «Snaidero» komandai šis bija 14. zaudējums aizvadītajās 19 spēlēs, kas čempionāta kopvērtējumā ierindo to pēdējā, 16. vietā.