Jānis Moisejs ieraksta Marhila un Mielava dziesmu. Noklausies!

Apollo
0 komentāru

Dziedātājs Jānis Moisejs pašlaik aktīvi strādā pie sava pirmā soloalbuma sagatavošanas, dziesmu atlases un ierakstiem studijā.

Jānis Moisejs ieraksta Marhila un Mielava dziesmu. Noklausies!

Publicitātes foto

Kā pirmais radiosingls šonedēļ radiostacijās nonāks Ulda Marhileviča un Ainara Mielava deviņdesmito gadu sākumā sarakstītā «Līdzās tev». Dziesmas pirmatskaņojums paredzēts «Mūzikas ierakstu gada balvas» ceremonijā, kas norisināsies 24. februārī uz Nacionālās operas skatuves.

Jānis komentē: «Iedziedāt jau agrāk ierakstītu dziesmu labi var tad, ja atrodi tajā pats savas izjūtas. Atbildības izjūta, protams, ir lielāka nekā dziedot pilnīgi jaunu dziesmu. Bet, manuprāt, viss izdevies lieliski, par ko paldies producentam Gintam Stankevičam un visiem studijas muzikantiem.»

Dziesmas ierakstā piedalījušies saksofonists Gints Pabērzs, pianists Kārlis Lācis, kā arī ģitārists Andris Šīrants.

Visa topošā albuma kopējā koncepcija ir viegla latviešu popmūzika ar dažiem soulmūzikas un džeza akcentiem. Plānots ierakstīt vēl vairāku pazīstamu, bet jau piemirstu latviešu komponistu kaverversijas.

Pats dziedātājs par to saka: «Es redzu šo albumu kā savu atspulgu mūzikā, tikai pabeidzot to, es redzēšu, kas ir kas un kas esmu es pats. Domāju, ka tajā varēs sadzirdēt daudz kā laba un sajust mīlestības smaržu. Domāju, ka tam visupirms jābūt harmonijā ar mani pašu un manām šā brīža izjūtām. Tad tas būs nozīmīgs arī maniem klausītājiem.»

Dziesmu jau tagad var lejupielādēt portālā «Doremi.lv».


 

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv