Jānis Vaišļa apprecējies

Apollo
0 komentāru

Pirms nedējas Ņujorkā, nevienam nezinot, apprecējies radio «Skonto» rīta programmas vadītājs, pasaules apceļotājs Jānis Vaišļa. Viņa sieva ir mācītāja Jura Cālīša meita Sarma.

Jānis Vaišļa apprecējies

Foto: no arhīva

Jābēdājas visām rūdītā vecpuiša Jāņa Vaišļas fanēm — Jānis mijis gredzenus ar ilggadējo draudzeni Sarmu Cālīti. Jānis un Sarma iepazinušies jau ļoti sen - aptuveni pirms 12 gadiem. Kādu laiku viņus vienojušas romantiskas jūtas. Taču, kad Jānis kopā ar jahtas «Milda» komandu devies apceļot pasauli, attiecības pajukušas. «Atgriezos mājās un tikai gadu pēc tam no jauna sāku attiecības ar Sarmu. Vēlāk tās ieguva it kā otro elpu. Par precēšanos gan tā nopietni nebijām runājuši,» saka Jānis.

Arī pāris dienu pirms kāzām, kas notika 5. janvārī, abiem vēl neesot bijis pārliecības, vai vispār precēsies. «Sarma strādā starptautiskā uzņēmumā un uz Ņujorku lidoja biznesa klasē. Es gan tā vienkāršāk — ekonomiskajā,» nosaka Jānis. Nonākot Ņujorkā, abi izņēmuši licenci laulībām. Licence maksājusi 25 ASV dolārus un bijusi derīga sešus mēnešus, sākot no tās izņemšanas datuma. «Taču arī tad vēl nezinājām, kad precēsimies. Sarunāju kādu draudzeni mums par liecinieci. Viņa paņēma ceturtdienā brīvdienu, un nu mēs vairs nevarējām kāzas atlikt,» stāsta Vaišļa.

Jāpiebilst, ka Vaišļa vēl arvien īsti nezina, vai viņa sievastēvs, mācītājs Juris Cālītis, ir informēts par meitas un pasaules apceļotāja kāzām. Laulībās neviens no radiniekiem nav piedalījies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv