Jansones «Gambrinus Sika» uzvar «Bourges Basket»

FIBA sieviešu Eirolīgas turnīra basketbolā astotdaļfināla spēlē latvietes Lienes Jansones pārstāvētā Čehijas komanda Brno «Gambrinus Sika» ar rezultātu 61:59 pārspēja Francijas komandu «Bourges Basket».

Guntas Baško (pa kresi) un Lienes Jansones pārstāvētajiem klubiem FIBA sieviešu Eirolīgā vēl jāaizvada izšķirošās spēles par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Mūsu basketboliste spēlēja septiņas minūtes, kuru laikā metienus pa grozu neizdarīja un pieļāva vienu kļūdu.

Abu komandu pirmajā spēlē «Bourges Basket» uzvarēja ar 72:57, un sērijas līdz divām uzvarām izšķirošais mačs notiks 4.februārī Buržē.

Citā FIBA sieviešu Eirolīgas turnīra astotdaļfināla atbildes spēlē piektdien 12 punktus guva Latvijas izlases basketboliste Ieva Kubliņa, bet viņas pārstāvētā Čehijas komanda Prāgas ZVVZ USK ar rezultātu 78:92 piekāpās pašreizējai turnīra čempionvienībai Maskavas apgabala «Spartak».

Latviete spēlēja 20 minūtes, kuru laikā realizēja abus izpildītos divpunktu metienus un abus soda metienus, kā arī divus no trijiem tālmetieniem.

Pirmajā spēlē Prāgas klubs arī piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 86:102, tādejādi Kubliņas pārstāvētā komanda ir izstājusies no FIBA sieviešu Eirolīgas turnīra.

Ceturtdaļfinālā iekļuva Latvijas speciālista Gundara Vētras trenētā Jekaterinburgas UGMK komanda, kas atbildes mačā ar 69:46 uzvarēja Lietuvas komandu no Viļnas «Teo basket» un sērijā ar rezultātu 2-0 uzvarēja savas pretinieces.