Jāņu brīvdienās Rīgā un Jūrmalā uzdarbojušies ekshibicionisti

Apollo
0 komentāru

Jāņu brīvdienās Rīgā un Jūrmalā uzdarbojušies ekshibicionisti. Rīgā aizturēti divi, bet Jūrmalā - viens vīrietis.

Jāņu brīvdienās Rīgā un Jūrmalā uzdarbojušies ekshibicionisti

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, vakar Jūrmalā ap plkst.13 netālu no Mellužu pludmales kāds vīrietis pamanījis pretim skrienam divas 14-15 gadus vecas meitenes, kuras skaļi spiegušas un kliegušas. Viņām nopakaļus skrējis kails vīrietis, kurš turklāt skrienot arī masturbējis. Meitenes aizbēgušas, bet vīrietis meties pakaļ kailajam, kurš bēgot arī paguvis uzvilkt peldbikses. Kad viņš bija uzģērbis peldbikses, vīrietis, it kā nekas nebūtu noticis, devies uz citu pusi, bet, pamanot, ka viņam seko aculiecinieks kopā ar citiem atpūtniekiem, vīrietis meties ūdenī.

Aculiecinieki kopā ar glābējiem vīrieti aizturēja un nodeva policijai. Patlaban viņš atrodas īslaicīgās aizturēšanas nodaļā, taču cietušās meitenes nav vērsušās ar iesniegumu policijā. Ja neviens neuzrakstīs iesniegumu kā cietušais, policijai nāksies atbrīvot šo 47 gadus veco vīrieti. Policija aicina atsaukties iespējamās cietušās personas, zvanot pa tālruni 67075111.

Savukārt 23.jūnijā ap plkst.7 pie policijas vērsās kāda sieviete, kura dzelzceļa stacijā «Rīga» bija redzējusi vīrieti, kurš atkailina savus dzimumorgānus. Policists devās uz norādīto vietu un sastapa vīrieti, kuru arī aizturēja. Viņš ir 1965.gadā dzimis, bet iepriekš nav bijis sodīts par šādiem nodarījumiem. 

Šajā pašā dzelzceļa stacijā 24.jūnijā ap plkst.6 aizturēts vēl viens ekshibicionists - 1950.gadā dzimis vīrietis. Arī par šo personu policijai ziņoja kāda sieviete. Pret šo vīrieti policijā jau sākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv