Japānas «Grand Prix» kvalifikācijā uzvar Fetels

Pirmās formulas (F-1) Japānas «Grand Prix» izcīņas kvalifikācijas sacensībās uzvaru izcīnīja «Red Bull» komandas vācu pilots Sebastjans Fetels.

Sebastjans Fetels sacīkstes uzsāks no pirmās starta vietas.

Fetels ātrāko apļi veica minūtē un 32,160 sekundēs. Otro vietu kvalifikācijā ieņēma itālis Jarno Trulli no «Toyota» komandas, kurš no Fetela atpalika par 0,060 sekundēm.

Trešo ātrāko laiku kvalifikācijā uzrādīja anglis Lūiss Hamiltons no «McLaren» komandas, bet viņam blakus stāvēs vācietis Adrians Zutils no «Force India», kurš palika ceturtais.

Piekto laiku uzrādīja brazīliešu braucējs Rubens Baričello no «Brawn Grand Prix», bet sesto rezultātu uzrādīja vācietis Niks Haidfelds no «BMW Sauber».

Kvalifikācijā notika arī vairākas avārijas un vissmagāk cieta Timo Gloks no «Toyota» komandas. Gloks nesavaldīja savu formulu un ietriecās trases aizsargbarjerās. Vēlāk braucējs tika nogādāts slimnīcā, kur dakteri viņam konstatēja sāpes mugurā. Patreiz nav zināms, vai pilots varēs startēt sacensībās.