Jasam Čehijā uzvara, Štālam Slovākijas 1/4 finālā zaudējums

1 komentārs

Pirmo uzvaru Čehijas augstākās hokeja līgas ceturtdaļfināla sērijas mačos ceturtdien izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Kobas Jasa pārstāvētā Kladno «Rytiri» vienība, kas ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) savā laukumā pārspēja Prāgas «Slavia» komandu.

Uzbrukumā Jass šoreiz izcēlās ar lielu aktivitāti, tomēr statistikā atzīmējās vien ar divām soda minūtēm. Vienīgos vārtus mājinieki guva trešās trešdaļas astotajā minūtē.

Sērijā līdz četrām uzvarām Klando klubs joprojām atrodas zaudētājos ar 1-2. Arī nākamais mačs piektdien notiks «Rytiri» komandas laukumā.

Tikmēr zaudējumu Slovākijas hokeja čempionāta ceturtdaļfināla sērijas piektajā spēlē ceturtdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Jura Štāla pārstāvētā «Poprad» komanda, kas ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:1) viesos atzina «Košice» vienības pārākumu.

Štāls, kā ierasts, darbojās savas komandas trešajā uzbrucēju virknējumā, taču statistikā šoreiz izcelties nespēja. Abās iepriekšējās sērijas cīņās viņš veica pa vienai rezultatīvai piespēlei.

Izšķirošos vārtus mājinieki guva četras ar pusi minūtes pirms cīņas beigām.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 3-2 «Košice» vienības labā, bet piektais mačs sestdien notiks Popradā.