Jau šo sestdien Cēsu pils dārzā «Ritma svētki» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Jau šo sestdien sākot no plkst.12.00 Cēsu pils dārzā notiks pirmie «Ritma svētki», informē «Ritma svētku» projekta vadītāja Rebeka Gaiša – Vīksna. Svētki iecerēti kā Cēsu pilsētas svētku viena no asīm. Ritma svētku mērķis ir parādīt ritma izpausmju daudzveidību, kā arī izklaidēt Cēsu pilsētas svētku viesus ar dažādiem ritma priekšnesumiem dažādu mākslinieku izpildījumā.

Jau šo sestdien Cēsu pils dārzā «Ritma svētki» 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Ritma svētku mākslinieku vidū dažādos veidolos būs gan perkusionistu apvienība «Pulsa efekts», gan «Samba» no Rīga, Matīss Akuraters, kā arī stepa meitenes «Soul Tap» u.c. Priekšnesumos varēs baudīt gan āfrikāņu, brazīļu, indiešu un spāņu perkusiju ritmiskās vibrācijas, gan redzēt, kā top ritms izmantojot tikai paša ķermeni - body-jamming, beatbox, kā arī novērtēt lieliskus stepa priekšnesumus un, protams, programmā ir iekļauta arī tradicionālā bungu komplekta spēlēšana Mareka Vecgaiļa izpildījumā.

Ritma svētku organizatori liek būtisku uzsvaru uz apmeklētāju iesaisti – paredzētas gan bezmaksas meistarklases uz estrādes bungu komplekta, kā arī uz brazīļu un āfrikāņu bungām, gan ritma instrumentu darbnīca. Turklāt «Ritma svētku» organizatori aicina pieteikties ik vienu interesentu kopējai ritma performancei! Vairāk informācijas par «Ritma svētkiem» www.ritmasvetki.lv .

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv