Jau šovakar īru «Eirovīzijas» finālā cīnīsies Kristīna Zaharova

Apollo
0 komentāru

«Ja tu šobrīd dzīvo vai esi Īrijā, tu vari ietekmēt rezultātu, zvanot un balsojot par Kristīnu Zaharovu un Laura Reinika dziesmu «I Wish I Could Pretend». Nepalaid garām šo unikālo iespēju, jo cita tāda gadījuma tik drīz var arī nebūt. Vai kāds neteica, ka esam vislabākie līdzjutēji pasaulē?» aicina «Mikrofona ieraksti».

Jau šovakar īru «Eirovīzijas» finālā cīnīsies Kristīna Zaharova

Publicitātes foto

Ja esi Īrijā, skaties RTE kanālā šovu «Late Late Night Show». Tiešraides sākums plkst. 21.30 (pēc Īrijas laika) jeb 23.30 pēc Latvijas laika!

Internetā konkursa finālam līdzi var sekot šeit http://www.rte.ie/live/. Tiešraide internetā sāksies ar piecu minūšu nobīdi — tātad plkst. 23.35 pēc Latvijas laika.

Latviešu izpildītāji ar dejotājiem un papildu vokālistēm jau atrodas Dublinā un piedalās pasākuma mēģinājumos, sniedz intervijas un piedalās radioraidījumos.

Pēc pirmā mēģinājuma skanējuši vētraini režisoru un operatoru aplausi.

Vakar TV studijā notika ģenerālmēģinājums, kuru vēroja arī žūrijas pārstāvji.

Šovakar Laurim un Kristīnei Dublinā pievienosies arī kompānijas «Mikrofona ieraksti» pārstāvis. Bez Kristīnas labāko sešniekā Īrijā iekļuvušas šādas dziesmas un izpildītāji: dziesma «Flying», ko izpilda meiteņu projekts «M.N.A», «Out Of Control», ko izpilda Laura-Jayne Hunter, «So What», ko izpilda Lee Bradshaw, «Amazing», ko izpilda Johnny Brady, un «Et Cetera», ko izpilda duets «Sinead Mulvery & Black Daisy».

Šogad «Eirovīzijas» lielajā finālā ir plānots ieviest žūrijas balsojumus, tāpēc daudzas valstis jau savos atlases finālos dala žūrijas balsojumu 50/50 ar televīzijas skatītāju balsojumu. Tā tas notiek gan Īrijā, gan arī notiks Latvijā.

Ja Kristīne uzvarēs Īrijas konkursā, tad Latvijas «Eirovīzijas» atlases koncertos viņa varēs uzstāties vienīgi kā viešņa. Taču, ja viņai nebūs lemts uzvarēt Īrijā, viņa turpinās savu dalību Latvijas nacionālajā atlasē, duetā ar Anniju Putniņu izpildot Mārtiņa Freimaņa dziesmu «Angel Of Mine».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv