Jauktajā stafetē zelta medaļas Francijas biatlonistiem

Pasaules čempionātā Dienvidkorejas pilsētā Pjenčanā šodien 2 x 6 un 2 x 7,5 kilometru jauktajā stafetē uzvarēja Francijas izlase.

Simon Fourcade & Sylvie Becaert

Francijas četrinieks  — Marī Lora Brunē, Silvija Bekāra, Vensāns Defrasns un Simons Furkads — distanci veica stundā, desmit minūtēs un 30 sekundēs, par 6,2 sekundēm apsteidzot Zviedrijas kvartetu, bet trešajā vietā, uzvarētājiem zaudējot 9,2 sekundes, ierindojās Vācijas komanda.

Ceturtajā vietā finišēja Norvēģijas izlase, piektajā — Krievija, sešnieku noslēdza Somijas kvartets, bet Igaunijas komanda finišēja 13. vietā 20 komandu konkurencē. Jau ziņots, ka Latvijas izlase sacensībās nestartēja.

Piektdien sacensības pasaules čempionātā nenotiks, bet sestdien pulksten 10.05 LTV7 kanālā tiks pārraidīta 15 kilometru distance vīriešiem ar kopējo startu, savukārt pulksten 12.05— stafete sievietēm, kurā piedalīsies arī Latvijas biatlonistes.

Pasaules čempionāta noslēguma dienā svētdien pulksten 9.50 būs skatāma pēdējā disciplīna sievietēm — 12,5 kilometru distance ar kopējo startu. Pasaules čempionāts noslēgsies ar pārraidi pulksten 12.05, kad notiks stafete vīriešiem.

Latvijas biatlonisti vēl piedalīsies tikai vīriešu un sieviešu stafetēs, bet distancēm ar kopējo startu neviens no latviešiem nespēja kvalificēties.