Jaunā diētas grāmata apsteidz pasaules bestsellerus

Apollo
0 komentāru

Latvijā radītā diētas grāmata apsteidz Stīgu Lārsonu un citus pasaules bestsellerus. Jau otrajā nedēļā pēc izdošanas grāmata «Diēta. Ātri, viegli, efektīvi» nokļuvusi pirmajā vietā Latvijas lielākajā grāmatu mazumtirdzniecības tīklā - Apgāda «Zvaigzne ABC» grāmatnīcās.

Jaunā diētas grāmata apsteidz pasaules bestsellerus

Publicitātes foto.

Sabiedrības Veselības institūtā izstrādātā grāmata aiz sevis ir atstājusi tādus pasaules bestsellerus kā Stīga Lārsona triloģijas Millenium otro daļu, Sūzenas Kolinsas Spēli ar uguni, Kolīnas Makkalovas Rēgu, kā arī Karlosa Ruisa Safona romānu Vēja ēna.
Paredzams, ka «Diēta. Ātri, viegli, efektīvi» kļūs par 2010.gada pirktāko Latvijā radīto grāmatu. Tā jau šobrīd tiek tulkota vairākās pasaules valodās, kā arī ir noslēgti tās izplatīšanas līgumi par pārstāvniecību 23 valstīs.

Grāmata «Diēta. Ātri, viegli, efektīvi» ir Latvijā radīta sistēma liekā svara zaudēšanai, kuras izstrādē piedalījušies dietologi, sporta speciālisti, fizioterapeiti un psihologi.

«Diēta. Ātri, viegli, efektīvi» ir unikāla pasaules mērogā, jo tā ir pirmā no šāda veida grāmata, kas interaktīvi pielāgojas savam lasītājam, tam atbildot uz jautājumiem. Katrā grāmatā atrodama arī dāvanu karte piecu latu vērtībā no NIKE.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv