Jaunā «Harija Potera» filmēšanas laukumā noticis nelaimes gadījums

Apollo
0 komentāru

«Harija Potera un Nāves dāvestu» pirmās daļas uzņemšana sākusies ar nelaimes gadījumu. 25 gadus vecais Daniela Redklifa dublieris nopietni savainojis muguru.

Jaunā «Harija Potera» filmēšanas laukumā noticis nelaimes gadījums

Foto: publicitātes foto

Kaskadieris izpildījis vairākus trikus gaisā, kaut kas nogājis greizi, un, kad nograndis plānotais sprādziens, nokritis zemē. Pēc kritiena puisis pavēstījis, ka vairs nejūtot savas kājas, un ticis nogādāts slimnīcā.

Studijas «Warner Bros» pārstāvji apstiprinājuši nelaimes gadījumu un izteikuši līdzjūtību jaunieša radiniekiem, taču neko tuvāk paskaidrot nevēlējās, aizbildinoties, ka paši gaida jaunākās ziņas.

Ne Daniela Redlifa, ne Ruperta Grinta, ne Emmas Vatsones tobrīd filmēšanas laukumā nebija. Filmēšana ar viņu piedalīšanos tiks sākta vēlāk, kaut pagājušajā nedēļā Vatsone savā interneta dienasgrāmatā rakstīja, ka šo pirmdien trijotnei paredzētas izmēģinājuma filmēšanas un tērpu piemērīšana.

Savukārt Daniels Redklifs 22. janvārī viesojās ASV, kur Obamas meitām Malijai un Sašai piedāvāja kopā ar viņu doties uz «Harija Potera» filmēšanas laukumu un apsolīja pats vadīt ekskursiju pa Cūkkārpu un blakusteritorijām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.12.2017
Ienākt apollo.lv