Jauna loterija — atmini villas vērtību un iegūsti to īpašumā!

Apollo
0 komentāru

Kāds pāris no Londonas — Maikls un Ketlīna Forsteri — īpatnējā veidā plāno pārdot savu villu prestižā pilsētas rajonā. Izlozes dalībnieki ēku varēs iegādāties vien par 50 sterliņa mārciņām (loterijas biļetes cena)… Ja vien viņiem izdosies uzminēt villas īsto cenu, vēsta «newsru.com».

Jauna loterija — atmini villas vērtību un iegūsti to īpašumā!

ringai, CC licence

Ja izlozes dalībnieku skaits sasniegs 100 000 (tieši tik biļešu ir sagatavots), Forsteri par savu māju varēs saņemt piecus miljonus sterliņa mārciņu, ja nē — uzvarētājam tiks 60% no balvas fonda naudas.

Par izlozes uzvarētāju kļūs tas, kurš pareizi atbildēs uz jautājumu, kāda ir īstā mājas vērtība, izejot no mājokļu tirgus vidējām cenām. Izlozes rīkotājkompānijas «Imagine Corporation» ģenerāldirektors Nils Māršals pastāstījis, ka gadījumā, ja precīzu cenu neviens nenosauks, par uzvarētāju tiks atzīts pareizajai atbildei vistuvākā atminējuma autors, un šoreiz noteicošā būs nevis veiksme, bet gan zināšanas.

Forsteri paziņojuši, ka vēlas dot iespēju iegādāties lepnu villu prestižā Londonas rajonā gan galdniekam no Eseksas, gan traktoristam no Slovēnijas.

Ģimene šo māju centusies pārdot vēl pagājušajā gadā, taču pat pēc cenas samazināšanas līdz 4,25 miljoniem sterliņa mārciņu to neviens nav vēlējies pirkt.

Iedvesmu šāda veida pārdošanai ģimene smēlusies no kādas austrietes, kas no savas mājas «tikusi vaļā» līdzīgā veidā.

Nekustamā īpašuma aģentūras «Jackson-Stops & Staff» pārstāvis Alekss Hamonds norādījis, ka summa, kādu par savu māju vēlas saņemt Forsteri, ir pārlieku liela, reālā tās vērtība, pēc viņa domām, varētu būt ne vairāk kā 3,2 miljoni sterliņa mārciņu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. oktobris

Vārda dienas

Dainis, Dainida, DainaJevlampija, Deimons, Deimonds, Dainors, Dainīte, Dainita, Dainārs, Dainarts, Dainars, Daimons, Daimonds, Daimona

Valūtu kursi

23.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv