Jauna mācību programa — zālītes audzēšana

Apollo
0 komentāru

Kāda mācību iestāde Detroitā pilnīgi likumīgi un oficiāli piedāvā iziet marihuānas audzēšanas, izmantošanas un tirgošanas kursus, vēsta britu laikraksts «The Daily Telegraph».

r0bz

r0bz

Foto: CC Licence

Medicīniskās marihuānas audzēšanas koledžā, ko Detroitas priekšpilsētā nodibinājis 24 gadus vecais Niks Tenants, par 485 ASV dolāriem (227 latiem) sešu nedēļu ilgos kursos iespējams apgūt visas prasmes, kas vajadzīgas zālītes audzēšanai un tirgošanai. «Valstī nepieciešamas darba vietas, un mēs uzskatām, ka medicīniskās marihuānas audzēšana var stimulēt štata ekonomiku ar simtiem darba vietu un miljoniem dolāru,» paskaidroja Tenants.

Mičiganas štats 2008. gadā pieņēma jaunu likumu, kas atļauj marihuānas audzēšanu medicīniskam nolūkam, tāpēc pacienti to var brīvi iegādāties, ja vien ārsts apliecina, ka tā viņiem vajadzīga veselības problēmu risināšanai. Slimnieki var audzēt līdz pat 12 augiem savām vajadzībām vai arī iegādāties no marihuānas licencētiem audzētājiem, kas var apkalpot ne vairāk par pieciem pacientiem, tas ir, audzēt ne vairāk par 60 augiem. Par licencētu marihuānas audzētāju var kļūt ikviena 21 gadu vecumu sasniegusi persona, kas nav bijusi krimināli sodīta. Līdz šim kā pacienti, kas drīkst iegādāties medicīnisko marihuānu, Mičiganas štatā reģistrējušies 5800 cilvēki, savukārt 2400 cilvēki reģistrējušies kā marihuānas audzētāji.

Neraugoties uz medicīniskās marihuānas audzēšanas un lietošanas legālo statusu, Medicīniskās marihuānas audzēšanas koledžas studenti nelabprāt reklamē savu izglītošanos draugiem un ģimenei. «Esmu pateicis tikai dažiem cilvēkiem, kam uzticos,» atklāja 27 gadus vecais Džefrijs Batlers. «Tā ir biznesa iespēja, taču daži cilvēki tik un tā uz tevi skatās ar aizdomām. Taču es to darīšu tik un tā.»

Pats Niks Tenants reģistrējies gan marihuānas audzētājs, gan kā pacients, kuram tā vajadzīga trauksmes un gremošanas problēmu novēršanai. Pēc universitātes absolvēšanas viņš nodibināja automašīnu tīrīšanas kompāniju, taču pārtrauca šo biznesu, pasliktinoties ekonomiskajai situācijai valstī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv