Jauna mākslas kafejnīca jūgendstila kvartālā

Apollo
0 komentāru

Jūgendstila kvartālā (Strēlnieku ielā 3) atvērta art café «Sienna», kurā īstenota ideja par mākslas salona un kafejnīcas apvienošanu. Jaunajā mākslas kafejnīcā iecerēts popularizēt Latvijā darinātus mākslas priekšmetus, rīkot dažādas izstādes, tematiskus dzejas un mūzikas vakarus.

Jauna mākslas kafejnīca jūgendstila kvartālā

Foto: Kursuzsauks.lv: Katrīna Gorohovska

«Pasaulē art café koncepciju pazīst jau vairāk nekā gadsimtu un lielajās pilsētās atrodamas neskaitāmas domubiedru pulcēšanās vietas, kas popularizē mākslu un kafijas baudīšanas tradīcijas,» stāsta kafejnīcas īpašniece un idejas autore Liene Jelinska.

Kafejnīcā iecerēts popularizēt Latvijā tapušus mākslas priekšmetus – foto albumus, mākslinieciskas dienasgrāmatas un piezīmju bloknotus, tostarp ar jūgendstila tematiku.

Ideju par mākslas salona - kafejnīcas izveidi lielā mērā palīdzējusi īstenot ekonomiskā krīze, jo radusies iespēja nodarboties ar to, kas sirdij tuvs. Turklāt ekonomisko svārstību laikos pieaug arī līdzcilvēku ilgas un pieprasījums pēc garīgām vērtībām un radošām izpausmēm - dzejas, mūzikas, mākslas. «Cilvēkiem ir vairāk laika, ko veltīt sev un citiem», norāda Liene.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv