Jauna sieviete Vecrīgā piedzīvo uzbrukumu

Apollo
19 komentāri

Neilgi pēc pusnakts pašvaldības policijas Vecrīgas patruļa bija iegriezusies kādā atpūtas vietā par kuras radīto troksni tikko sūdzējušies tuvējo māju iedzīvotāji. Nekāda garā saruna ar bārmeni gan neizdevās, jo vīru tālākie plāni negaidīti mainījās, vēsta LNT raidījums «Degpunktā».

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Foto: sorry for the grain, CC BY-NC-ND 2.0

Policija saņēmusi ziņu par to, ka kādai sievietei Vecpilsētas ielā 9 mēģina atņemt telefonu. Ierodoties notikuma vietā policija sastapa cietušo, kas sacīja, ka sēdējusi uz terases, kad viņai mēģināts atņemt telefonu. Pēc policijas aicinājuma viņa iekāpusi kārtībsargu transportlīdzeklī, reizē gan piebilstot, ka esot jāstrādā.

Noskaidrots virziens kurā abi vīrieši bija devušies, taču braucot pa ielu uz priekšu bijis skaidrs, ka viņi pazuduši no redzesloka. Tomēr izrādījies, ka vīrieši nav paslēpušies kādā šķērsielā, bet devušies uz Mārstaļu ielu, kad viņus pamanījusi cietusī.

Meitene paskaidroja, ka esot mierīgi sēdējusi, bet vīrieši pienākuši viņai cieši klāt un rāvuši telefonu ārā no rokām.

Vīrieši aizturēti un tā kā cietusī vēlējās rakstīt iesniegumu par notikušo policijā, visas iesaistītās personas tika nogādātas Valsts policijā.

Vēlāk noskaidrojies, ka uzbrukumā vainojams jaunākais no abiem. Pret 43 gadus veco vīrieti, kurš centās atņemt jaunās sievietes telefonu, ierosināta krimināllieta par zādzības mēģinājumu. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv