Jauna tehnoloģija – tīras sienas!

Apollo

Veicot remontu vai atjaunojot jau esošo interjeru, vislielākās galvassāpes sagādā krāsas izvēle sienām. Kad tonis ir piemeklēts, tad nākamais aktuālais jautājums ir krāsas kvalitāte, īpaši, ja runa ir par virtuvi, vannasistabu un priekštelpām.

Jauna tehnoloģija – tīras sienas!

Foto: Publicitātes foto

Sadolin plašo krāsu sortimentu papildinājis jaunums – vasku saturoša krāsa sienām Sadolin EasyCare, kas atgrūž netīrumus, neļaujot tiem iesūkties virsmā. Vēl viens nozīmīgs pluss – krāsa ir matēta un saglabā kvalitāti arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm, jo ir desmit reizes noturīgāka, nekā parastā krāsa.

Foto: Publicitātes foto

Laiks pārmaiņām

Pavasaris un vasara ir labākais laiks, lai atsvaidzinātu "nogurušu" interjeru, vai veiktu kosmētisko remontu. Parasti visbiežākās izmaiņas prasa telpas ar lielāko nolietojumu - viesistaba un bērnistaba, priekšnams, virtuve, gaitenis. Par bērnistabu nebūs jāuztraucas arī tad, ja uz nesen krāsotām virsmām kāds mazs mākslinieks izpaudīs savu talantu ar krāsām, jo tās atliks tikai nomazgāt. Sadolin EasyCare ir matēta krāsa. Kad sienas mazgā, parasti tajās vietās paliek spīdīgi pleķi, taču ar EasyCare pārklātā virsma arī pēc mazgāšanas paliek matēta. EasyCare ir piemērota arī birojiem un sabiedriskām telpām, kam nepieciešama bieža mazgāšana: skolām, bērnudārziem, veikaliem, viesnīcām, restorāniem u.tml. Tā ne tikai vizuāli un praktiski pilda savu uzdevumu, bet ir arī finansiāli izdevīga, jo telpu sienas nebūs atkārtoti jāpārkrāso - tās varēs vienkārši nomazgāt un tās ilgstoši kalpos.

Foto: Publicitātes foto

Ar ko Sadolin EasyCare krāsa ir īpaša:

  • Sadolin EasyCare īpašā hidrofobā pārklājuma dēļ šķidrums, kas ir nokļuvis uz virsmas (piemēram, sula, atspirdzinošie dzērieni, kafija), neiesūcas pamatnē, bet paliek uz virsmas pilienu veidā. Vizuāli efekts atgādina vaskotu auto stiklu.
  • Sadolin EasyCare nešļakstās, to viegli klāt uz virsmas un vienmērīgi izlīdzināt, iegūstot gludu virsmu.
  • Produkts ir gandrīz bez smaržas.
  • To var tonēt plašā krāsu gammā.
  • Akrila krāsas augstā nodilumizturība nodrošina ilglaicīgi viegli kopjamu virsmu.

Pielietojums

Šī krāsa ir paredzēta sienu un griestu krāsošanai sausās telpās. Tā ir piemērota jaunas vai iepriekš krāsotas ģipša plātņu, apmetuma, betona, ķieģeļu, špaktelētas, kā arī iepriekš nogruntētu kokšķiedras un kokskaidu plašu un stiklašķiedras tapešu virsmas krāsošanai. Tātad - gandrīz visām virsmām. Virsmas apstrāde pirms krāsošanas neatšķiras no jau ierastās procedūras - pamatvirsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem, smiltīm un netīrumiem. Krāsotas virsmas tīrīšanai jālieto remdens ūdens, stipri netīras virsmas attīrīšanai – arī piemērots tīrīšanas līdzeklis. Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni.

 

Foto: Publicitātes foto

Sadolin EasyCare krāsa sienām jau ir pieejama visos lielākajos būvmateriālu veikalos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv