«Jaunā viļņa 2010» pusfinālam izvirza «Lady's sweet» un «PeR»

Apollo
0 komentāru

Jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2010» pusfināla atlasē žūrija no Latvijas dalībniekiem turpmākajai dalībai konkursā izvirzījusi divus dalībniekus - grupas «Lady's sweet» un «PeR».

«Jaunā viļņa 2010» pusfinālam izvirza «Lady's sweet» un «PeR»

Foto: LETA/ Ieva Čīka.

Kā aģentūru LETA informēja konkursa preses koordinatore Svetlana Jevdokimova, 10 dienu laikā žūrija izlems, kuru dalībnieku virzīt tālāk konkursam.

Jau ziņots, ka starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2010» atlasē žūrija no Latvijas dalībniekiem konkursa pusfinālam bija izvirzījusi četrus dalībniekus - grupas «Lady's sweet» un «PeR», kā arī Miku un Paulu Dukurus un dziedātāju Stasu Šurinu.

Kopumā noklausoties 41 dalībnieka sniegumu, konkursa žūrija pusfinālam izraudzījās arī dalībniekus no citām valstīm - Igaunijas, Izraēlas, Polijas un Lietuvas.

Jau ziņots, ka Latviju šajā konkursa kārtā pārstāvēja vairāki izpildītāji - Akela, Adelly, Candy jeb Liene Bronuša, Kamilla, «Lady's sweet», grupa «PeR», Emīls Balceris, Sintija Ģēģere, Miks un Paula Dukuri, Kristīna Zaharova, Atis Ieviņš, Daumants Kalniņš, Jūlija Miranoviča jeb Mira, Edijs Melnis jeb Eddy, Diāna Pīrāgs, Daniela Seļicka, Elīna Silova, Dainis Skutelis un Viktorija Čeļajeva jeb Victoria.

Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis 2010» šogad Jūrmalā notiks no 27.jūlija līdz 1.augustam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv