Jaunais «Scania Streamline» - 8% degvielas ietaupījums

Apollo
11 komentāri

Viens no vadošajiem uzņēmumiem kravas automašīnu tirgū «Scania» uzlabojis kravas automašīnu sēriju «Scania Streamline», kas tagad braukšanas laikā spēj ietaupīt līdz pat 8% degvielas. Jaunā kravas automašīnu sērija pilnveidota, turpinot attīstīt «Scania» G un R sērijas kravas automašīnu kabīņu aerodinamiku, lai samazinātu gaisa pretestību un uzlabotu degvielas patēriņu.

Jaunais «Scania Streamline» - 8% degvielas ietaupījums

Foto: Publicitātes foto

Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju jaunajiem «Scania Streamline» uzlabota kravas automašīnu kabīņu aerodinamika, kas sekmē gaisa plūsmas novirzi uz kabīnes sāniem ar pēc iespējas mazāku pretestību. Lai durvju rokturi pasargātu no netīrumiem, patentēts arī neliels sānu spoileris tieši virs priekšējiem lukturiem, kas novirza gaisa plūsmu virs priekšējiem dubļu sargiem. Aerodinamiskie sānu spoileri un saules sargs samazina «Scania» G un R sēriju automobiļu degvielas patēriņu kruīza ātrumā līdz pat 8%.

«Scania Streamline» kabīnēm piemēroti saules sargi, kas kontrolē gaisa plūsmu un lukturi, kas nodrošina aptuveni 30 litru degvielas ietaupījumu gadā.

Jaunais «Scania Streamline» saules sargs kontrolē gaisa plūsmu un tam ir jauni aerodinamiski stiprinājumi, kā arī integrēti tālās gaismas lukturi un LED gabarītlukturi. Lukturi ir aprīkoti ar jauniem ietvariem, LED indikatoriem un dienas gaitas gaismām. Kravas automašīnas LED aizmugurējie lukturi, veidoti tā, lai nodrošinātu aptuveni 30 litru degvielas ietaupījumu gadā. Jaunie tālās gaismas lukturi ir ar vienmērīgāk izkliedētu gaismu, kas nodrošina labāku redzamību uz ceļa. Saules sarga gali ir atvērti, lai ļautu gaisam plūst gar kabīnes malām, tādējādi samazinot vēja radīto troksni.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv