Jaunais standarta automašīnu sacensību nosaukums būs «Minirallijs» Pozitīvi

Apollo
0 komentāru

«Standarta automobiļu komisija» ir pasludinājusi jaunu sacensību formāta nosaukumu. Atklātajā konkursā no 53 priekšlikumiem uzvarēja pats pirmais pieteikums ar nosaukumu «Minirallijs» – tieši tā arī savulaik tika sauktas Latvijas standarta automašīnu sacensības.

Jaunais standarta automašīnu sacensību nosaukums būs «Minirallijs»

Foto: Dace Janova/4rati

Lai gan šis nosaukums iesūtītajos priekšlikumos atkārtojas vairākkārt, uzvarētājs var būt tikai viens – un šoreiz tas ir Ervīns Zgirskis. Ervīns bija pats pirmais, kurš atsaucās uz izsludināto konkursu un viņaprāt, labāko sacensību nosaukuma variantu atsūtīja burtiski piecas minūtes pēc ziņas publicēšanas.

Ervīns Zgriskis iegūs arī solīto balvu  – apmaksātas dalības vienā no šo sacensību posmiem. Iespējams, ka viņš izvēlēsies startēt jau pirmajā «Minirallija posmā, kas notiks 11.maijā.

Atgādinām, ka galvenā «Minirallija» ideja ir rallija principa sacensības ar ceļu satiksmei atbilstošām standarta automašīnām un iespēja jebkuram ceļu satiksmes dalībniekam piedalīties rallija veida sacīkstēs bez lielām izmaksām un speciālas automašīnas sagatavošanas.

Kausa izcīņa «Minirallijā» šogad notiks piecos posmos, no kuriem pirmais norisināsies 11.maijā. Jauno sacensību rīkošanu uzņemsies pieredzējuši standartauto sacensību organizatori visos Latvijas reģionos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv