Jaunais Ventspils talants laiž klajā singlu «2x2»

Apollo
0 komentāru

Piecpadsmitgadīgais ventspilnieks Roberts Pētersons, sagaidot skolas sākumu šonedēļ nācis klajā ar savu jaunāko studijas ierakstu. 

Jaunais Ventspils talants laiž klajā singlu «2x2».

Jaunais Ventspils talants laiž klajā singlu «2x2».

Publicitātes foto.

Dziesma «2x2» ir stāsts par kādu nedaudz apjukušu jaunieti, kuram šobrīd dzīvē neveicas. Bet varbūt, ka viņam tikai tā šķiet un domas par to, ka «visur ir labi, kur manis nav», ir tikai maldīšanās savās apjukušajās domās? Kuram gan nav gadījies dzīvē piedzīvot brīžus, kad «divi reiz divi ir viens»?

Par to visu dziesmā «2x2», kuras autori ir Artūrs Palkevičs un Guntars Račs.

Paralēli darbam pie jaunās dziesmas, Roberts ir paspējis nofilmēties savā pirmajā videoklipā, kas ir veidots viņa populārākajai šī gada dziesmai «Cīrulis». Filmēšana norisinājās Ventspils pludmalē, kaitbordistu festivālā uz Ventspils Dienvidu mola un Užavas jūrmalā. Filmēšanā tika iesaistīts Ventspils brīvostas locis «Pilots» ar kapteini Egilu Rutkovski priekšgalā. Informācija par video vēl sekos.

Šīs nedēļas izskaņa Roberts ir aicināts uzstāties pasākuma «Top Latvijas Likteņdārzs» koncertā «Mīlestības dziesmas Latvijai», kas notiks 28.augustā un kuru tiešraidē translēs LTV1.

Dziesmas Mp3 pieejams portālā «Doremi.lv».


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv