Jaunais «veselīgais»«McDonalds» dzēriens bērniem satur 12 tējkarotes cukura

Apollo
0 komentāru

Pasaulē slavenā ēstuve «McDonald's» bija solījis, ka jaunais dzēriens «Fruitizz» būs līdzvērtīgs divām trim augļu porcijām no dienā ieteiktajām piecām augļu un dārzeņu porcijām. Un te nu bij’.

http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

Foto: http://www.flickr.com/photos/hepp/

Jaunais «veselīgais» dzēriens bērniem 500ml porcijā satur 12 tējkarotes cukura. Un 2000 kalorijas. Tie, kas kādreiz ir ievērojuši diētu pēc paraugrakstiem zina – dienā (!) pieaugušajiem, kas lūko atgūt savu slaido formu, jāuzņem 1500-2000 kalorijām.

Šī dzēriena lielā glāze saturot vairāk cukura nekā bundžiņa «Fantas», «dailymail.co.uk» lēš speciālisti.

Esmu ievērojusi, ka pēdējos gados «McDonald's» ļoti cenšas uzlabot bērnu ēdienkarti, tajā ieviešot i burkānus, i augļus. Tas tiešām ir labi. Un tomēr mūsu ģimene izvēles citas ēdināšanas vietas vai gatavot mājās.

«McDonald's» savam attaisnojumam presei ir izteiciens, ka «Fruitizz» satur 60% vīnogu, ābolu un aveņu sulas un dabiski gāzētu ūdeni un ka dzērienam nav papildus pievienots cukurs, mākslīgas krāsvielas vai garšas koncentrāti. No kurienes tad 500 ml porcijā radušies 49 grami cukura un 2000 kaloriju..?

Atceries, ka tev un tavam bērnam vislabākais dzēriens ir negāzēts ūdens. Sulas lai paliek svētku reizēm, jo tās ir nevajadzīgām kalorijām bagātas, veicina zobu bojāšanos un svara pieaugumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv