«Jaunajā vilnī» - dienesta romāns Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Konkurss «Jaunais vilnis» ļāvis diviem tā dalībniekiem «ieskatīties vienam otrā». Kā vēsta žurnāls «Kas jauns», par pāri kļuvuši par seksīgāko konkursanti atzītā Maša Sobko (Ukraina) un Andrejs Griz-lee (Krievija).

«Mēs esam tik laimīgi, ka šis konkurss ir devis ne tikai pieredzi muzikālajā jomā, bet arī lielu dāvanu mums pašiem. Jūrmalā esam atraduši viens otru,» žurnālam atklājuši jaunieši.

Maša un Andrejs jau pāris dienas pēc ierašanās Jūrmalā esot bijuši nešķirami. Pārējie konkursanti neslēpuši savu prieku par abu jūtām.

Andrejs šķelmīgi piebildis: «Mums ir izveidojies tāds dienesta romāns. Vai nav jauki?»

Pēc apbalvošanas, jāatzīst - tāds tādu atrod. Abi bija veiksminieki balvu guvumā. Ukrainiete Maša konkursā ieguva otro vietu un saņēma 30 000 eiro, kā arī futbola klubs «Šahtar» dāvāja viņai specbalvu - video klipa uzņemšanu. Savukārt, videoklipa rotāciju savā kanālā Mašai dāvāja «Muz TV». Arī Andrejs netika apdalīts, kaut arī godalgotajā trijniekā netika. Viņš saņēma ļoti labu komplektu veiksmīgam startam mūzikas tirgū: «Megafon» specbalvu «Nākotne ir atkarīga no tevis» (kas ir videoklipa uzņemšana), «Avtoradio» dāvāja Andrejam rotācijas atbalstu savā raidstacijā, «Muz TV» piešķīra videoklipa rotāciju savā TV kanālā.

Nez kā pāra attiecības veidojas šobrīd, kad konkurss ir beidzies un abi dalībnieki devušies uz atpakaļ - katrs uz savām mājām...

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv