Jaunajos projektos cenas stabilizējas

Apollo
0 komentāru

Cenas stabilizējušās arī dzīvokļiem jaunajos projektos, liecina «Ober Haus Real Estate Latvia» veiktais pētījums. Dzīvokļus projektos centrā var iegādāties no 1200 līdz 1800 eiro kvadrātmetrā, mikrorajonos — 800–1000 eiro kvadrātmetrā. Pieprasījums ir, un darījumi šajā segmentā notiek.

Jaunajos projektos cenas stabilizējas

Foto: «Apollo»

Nereti pircēji, kuri bija plānojuši iegādāties dzīvokli kādā no mikrorajona projektiem, iepazīstoties ar cenām, kādas pašlaik tiek piedāvātas atsevišķos centra projektos, izvēlas mājokli centrā. Lielāka interese ir par dzīvokļiem ar pilnu apdari, mājās, kurās lielākā daļa dzīvokļu jau ir pārdota. Projektu attīstītāji arvien retāk gatavi runāt par cenas samazināšanu. Joprojām pārsvarā gadījumu dzīvokļu iegāde notiek par pircēja privātajiem līdzekļiem, neizmantojot bankas finansējumu. Vairāki attīstītāji piedāvā iespēju, un pircēji ir ieinteresēti iegādāties dzīvokļus ar izpirkuma tiesībām uz diviem līdz pieciem gadiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv