Jauni līderi balsojumā par 2013.gada Eiropas cilvēku Latvijā Attēlu galerija

Apollo
13 komentāri

Balsojumā par 2013.gada  Eiropas Cilvēku Latvijā zināmi pieci līderi, informē Eiropas Kustības Latvijā Projektu vadītāja Zanda Dūdiņa.

Dūdiņa informē, ka pieci līderi ir Finanšu ministrs Andris Vilks, Eiropas Savienības tiesas tiesnesis Egils Levits, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, kora Latvija mākslinieciskais vadītājs Māris Sirmais, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (kandidāti minēti alfabētiskā secībā).

Dūdiņa norāda, ka saņemtas arī pirmās 2013.gada Eiropas cilvēks Latvijā titula pretendentu atbildes uz balsotāju jautājumiem – tās snieguši diriģents Māris Sirmais, jurists Egils Levits, kā arī Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere. Atbildes lasāmas www.eiropaskustiba.lv un www.lsm.lv, kur atrodama arī balsošanas anketa.

Tituls gada Eiropas cilvēks Latvijā tiek piešķirts cilvēkam, kurš ar saviem darbiem devis vislielāko ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanai Eiropā un Eiropas kopējo vērtību integrēšanai Latvijā. Balsojums sākās 12.novembrī un turpināsies līdz 10.decembrim, kad tiks paziņoti trīs titula pretendenti. 

Apbalvošanas ceremonija notiks otrdien, 17.decembrī, plkst.17 Latvijas Bankas Zelta zālē.

Balsojumu organizē Eiropas Kustība Latvijā, šogad sadarbojoties ar Latvijas Banku, Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Sabiedrisko mediju vienoto ziņu portālu www.lsm.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv