Jaunie basketbolisti iekļūst Eiropas finālturnīrā

Latvijas U-18 izlases basketbolisti pirmdien Sisakā (Horvātija) Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra C grupas pēdējā spēlē ar 75:67 pārspēja Horvātijas vienaudžus, izcīnot ceļazīmi uz finālturnīru.

Andris Biedriņš.

AFP

C grupā pirmo vietu izcīnīja Francijas U-18 izlase, kas uzvarēja četrās no piecām spēlēm. Automātiski ceļazīmi uz finālturnīru saņēma arī Itālijas un Gruzijas komanda, kas bija guvušas pa trim uzvarām.

Ar šādu pašu bilanci Latvija ieguva ceturto vietu, taču iekļuva finālturnīrā kā kvalifikācijas triju grupu labākā ceturtās vietas īpašniece. Horvātija pēc neveiksmes spēlē ar Latviju palika piektajā vietā un uz finālturnīru nedosies.

Spēlē pret Horvātiju rezultatīvākais Latvijas izlases rindās kārtējo reizi bija Andris Biedriņš, kas šoreiz guva 19 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.