Jauns portāls dabīga uztura piekritējiem

Apollo
0 komentāru

Patīkama ziņa ikvienam, kam rūp veselīgs uzturs, — ir izveidots jauns interneta portāls www.evielas.lv.

Jauns portāls dabīga uztura piekritējiem

Foto: Apollo

Šajā portālā varat atrast plašu un vispusīgu informāciju par pārtikas piedevām, to ietekmi uz veselību un izcelsmi. Turpat arī iespējams jau pirms došanās uz veikalu apskatīt savu iecienītāko pārtikas produktu sastāvu un pārliecināties, vai tajos nav kaitīgu vielu.

Ne vienu vien cilvēku mulsina uz produktu iepakojumiem redzamie «E» burtiņi. Vieni biedē, ka E vielas izraisa dažādas slimības un pat ļaundabīgus audzējus. Citi apgalvo, ka pārtikas piedevas ir nekaitīgas, un atgādina, ka to skaitā ir arī citronskābe un C vitamīns. Tomēr ir skaidrs, ka cilvēkiem, kuri ir jutīgi un alerģiski, būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība pārtikas produktu sastāvam un tajā esošajām pārtikas piedevām. Tāpat arī īpaši uzmanīgi pārtika jāizraugās bērniem un grūtniecēm. Portāls «Evielas.lv» dod iespēju katram pašam iepazīties ar plašu informāciju par pārtikas produktiem pievienotajām piedevām, lai izvēlētos vislabāko un veselīgāko uzturu sev un savai ģimenei.

Portāla «Evielas.lv» apmeklētāji var arī iesaistīties tā veidošanā, iesūtot fotogrāfijas ar pārtikas produktu iepakojumu un sastāvu. Bildes tiks publicētas portālā, kur tās citiem apmeklētājiem nodrošinās informāciju par populārāko produktu sastāvu un atvieglos ikdienas pārtikas pirkumus. Palīdzi uzlabot portālu «Evielas.lv», lai izvēlēties dabīgu un veselīgu pārtiku kļūtu aizvien vienkāršāk!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv