Jaunums no Philips – fotoepilators LUMEA Precision Plus Attēlu galerija

Apollo
12 komentāri

Šajā pavasarī Philips iepazīstina ar fotoepilatoru Lumea – īpaši efektīvu matiņu likvidēšanas sistēmu, kas piedāvā to, ko vēlas ikviena sieviete, – justies brīvai no nevēlamajiem matiņiem un ik dienu izbaudīt burvīgi gludu ādu.

Jaunums no Philips – fotoepilators LUMEA Precision Plus 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Īpaši izstrādātā intensīvās gaismas impulsu (IPL) tehnoloģija matiņu likvidēšanai profesionālajā skaistumkopšanas industrijā tiek izmantota ik dienu. Philips ir pielāgojis šo tehnoloģiju ērtai, drošai un efektīvai lietošanai mājas apstākļos, un radījis Lumea – vienkārši lietojamu fotoepilatoru, kas palīdzēs atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem un aizkavēt to augšanu.

Philips Lumea sūta saudzīgus gaismas impulsus matiņa saknei, un matiņš ne tikai dabiski izkrīt pats, bet tiek aizkavēta arī tā ataugšana. Tikai viena procedūra reizi divās nedēļās, un tavas  kājas būs neticami gludas visu laiku.

Philips Lumea ir pilnīgs un darbam uzreiz pēc izpakošanas gatavs risinājums. Turklāt –- kas vēl svarīgāk -– fotoepilatoram nav jāmaina lampas vai želeja. Unikālais Lumea bezvadu korpuss ir ideāli piemērots vienkāršai lietošanai un dažādu ķermeņa vietu sasniegšanai.

Cik daudz laika aizņem fotoepilācija?

Bikini: 4 minūtes

Seja: 1 minūtes

Apakšstilbi: 8 minūtes

Slīdēšana un apstrāde: ērtākai izmantošanai 

Apstrāde ar aizturi: apstrādei izliektās vietās 

Paduses: 1 min

Vairāk informācijas par Philips Lumea meklējiet www.philips.lv.

* Apmaksāts reklāmas raksts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv