Jaunups argumentē, kāpēc jāizvēlas Dombrovski, ne Urbanoviču

Apollo
0 komentāru

Vēlētājiem ir jāsalīdzina politiķi, kas ir premjera amata kandidāti. Arī «Saskaņas centrs» sapratis, ka Jānis Urbanovičs ir vājš premjera amata kandidāts, tāpēc piedāvā otru - Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, intervijā Latvijas Radio sacīja «Vienotības» priekšvēlēšanu kampaņas vadītājs Edgars Jaunups.

Jaunups argumentē, kāpēc jāizvēlas Dombrovski, ne Urbanoviču

Foto: Edijs Pālens/LETA

Viņš sacīja, ka jāsalīdzina Valdis Dombrovskis ar Urbanoviču. Urbanovičs nepārzina angļu valodu, turpretim Dombrovskis brīvi pārvalda biznesa angļu valodu. Urbanovičam ir padomju laikā iegūta izglītība, savukārt Dombrovskis izglītību ieguvis brīvvalsts laikā, tāpat viņam ir arī ASV iegūta izglītība.

Jaunups, jautāts, vai pēc Saeimas ārkārtas vēlēšanām «Vienotība» varētu sadarboties ar «Saskaņas centru», norādīja, ka jā.

«Mēs kā apvienība šobrīd šo jautājumu vēl neesam formulējuši, tomēr tam [sadarbībai] ir zināmi priekšnosacījumi, SC būs jārunā par būtiskām lietām šai valstīt – Satversmi un okupāciju,» atzina Jaunups.

Viņš skaidroja, ka okupācijas atzīšana nav tikai principiāls jautājums, tas ir būtisks jautājums Latvijas valstij.

«Stāsts par šo okupāciju ir stāsts par šo valsti – vai šai valstij ir 21 gads vai šī valsts ir kopš 1918.gada? Šis ir tiešām juridisks un būtisks jautājums,» sacīja Jaunups.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv