Jaunzēlandes futbolisti kvalificējas PK finālturnīram

Jaunzēlandes izlases futbolisti 2010. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra Āzijas/Okeānijas zonas play-off kārtas atbildes spēlē šodien savā laukumā ar 1:0 (1:0) pieveica Bahreinu, kvalificējoties finālturnīram.

Atbildes spēlē vienīgos vārtus pirmā puslaika pēdējā minūtē guva jaunzēlandietis Rorijs Felons.

Abu komandu pirmā spēle oktobrī Bahreinā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, līdz ar to divu spēļu summā Jaunzēlandes futbolisti uzvarēja ar 1:0.

Jaunzēlandes izlase Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, kas nākamvasar notiks DĀR, spēlēs otro reizi savā pastāvēšanas vēsturē. Pirmo reizi Jaunzēlandes futbolisti finālturnīrā spēlēja 1982. gadā Spānijā.

Jāpiebilst, ka Bahreina nekad iepriekš Pasaules kausa finālturnīrā vēl nav spēlējusi.