Jēkaba Rēdliha «Lasselsberger» iekļūst pusfinālā

Čehijas čempionāta ceturtdaļfināla izšķirīgajā septītajā spēlē svētdien uzvaru otrajā pagarinājumā bez latviešu aizsarga Jēkaba Rēdliha sastāvā izcīnīja Pilzenes «Lasselsberger», kas izbraukumā ar 4:3 pieveica Pardubices «Moeller» un iekļuva pusfinālā.

Jēkabs Rēdlihs

Uzvaras vārtus mača 87. minūtē guva «Lasselsberger» hokejists Martins Adamskis, bet sērijā līdz četrām uzvarām «Lasselsberger» izcīnīja panākumu ar 4:3.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā «Lasselsberger» viesos izcīnīja uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar 2:1, pēc tam piedzīvoja zaudējumu ar 1:3, trešajā spēlē savā laukumā pārspēja «Moeller» komandu ar 2:1, ceturtajā spēlē zaudēja ar 3:4, piektajā mačā piekāpās ar 0:3, bet sestajā spēlē «Lasselsberger» bija pārāki ar 3:1.

Čehijas čempionāta regulārajā sezonā «Moeller» ar 90 punktiem ieņēma otro vietu, bet «Lasselsberger» ar 82 punktiem palika septītajā vietā.