Jēkabsone-Žogota pret «Esperides» gūst 23 punktus

FIBA Eiropas kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā spēlē ceturtdien Latvijas sieviešu basketbola izlases kapteine Anete Jēkabsone-Žogota guva 23 punktus, palīdzot Maskavas «Dinamo» izbraukumā ar rezultātu 75:74 uzvarēt Atēnu «Esperides».

Jēkabsone-Žogota laukumā pavadīja 36 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no septiņiem izmestajiem divpunktu metieniem, kā arī visus 13 soda metienus. Savukārt garām grozam lidoja abi latvietes izmestie trīspunktu metieni.

Vēl šajā mačā Jēkabsone-Žogota izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs piespēles, kā arī pieļāva piecas kļūdas. Jēkabsone-Žogota bija rezultatīvākā spēlētāja šajā mačā.

Jau ziņots, ka «Dinamo» Grieķijā valdošo protestu dēļ trešdien nespēja aizlidot uz Grieķijas galvaspilsētu Atēnām, bet vēlāk Maskavas klubam neizdevās vienoties ar «Esperides» par mača pārcelšanu. «Dinamo» spēlētājas maču aizvadīja tikai sešas stundas pēc ielidošanas Atēnās.

Abu komandu atbildes spēle paredzēta 5.februārī Maskavā. Turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs vienība, kas izcīnīs panākumu divu spēļu summā.