Jēkabsone-Žogota un Tamane izstājas no Krievijas kausa izcīņas

Krievijas kausa izcīņas basketbolā ceturtdaļfināla spēlē Anetes Jēkabsones-Žogotas pārtāvētais Maskavas «Dinamo» ar rezultātu 61:84 zaudēja Gundara Vētras trenētajam klubam Jekaterinburgas UGMK.

Basketboliste laukumā pavadīja 30 minūtes un 45 sekundes, realizējot piecus no 12 izmestajiem divpunktu metieniem, kā arī visus astoņus soda metienus, kopumā gūstot 18 punktus. Tāpat Jēkabsone-Žogota izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un pieļāva trīs kļūdas.

UGMK sastāvā pa 17 punktiem guva Sandrīne Gruda un Svetlana Abrosimova. Krievijas kausa izcīņas pusfinālā UGMK tiksies ar Vologdas «Čevakata» un Novosibirskas «Dinamo-GUVD» mača uzvarētājām.

Citā mačā zaudējumu ceturtdaļfināla spēlē trešdien piedzīvoja Latvijas izlases spēlētājas Zanes Tamanes pārstāvētais klubs Orenburgas «Nadežda», kas ar rezultātu 58:94 atzina Maskavas CSKA pārākumu.

Tamane laukumā pavadīja 18 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus. Vēl Tamane izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un nopelnīja vienu personīgo piezīmi.