Jēkabsones-Žogotas klubs Eiropas kausa pusfinālā

FIBA Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes spēlē šodien Latvijas izlases kapteine Anete Jēkabsone-Žogota guva 16 punktus, palīdzot Maskavas «Dinamo» savā laukumā ar 73:65 pieveikt Serbijas klubu Vršacas «Hemofarm» un svinēt panākumus arī divu spēļu summā.

Anete Jēkabsone-Žogota

Jēkabsone-Žogota laukumā pavadīja 31 minūti, kuru laikā realizēja septiņus no 12 divpunktu metieniem un abus soda metienus, bet visi trīs viņas tālmetieni lidoja grozam garām. Vēl šajā mačā Jēkabsone-Žogota izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, taču pieļāva arī sešas kļūdas.

Jau ziņots, ka abu komandu pirmajā mačā «Dinamo» izbraukumā svinēja uzvaru ar 90:63, līdz ar to divu spēļu summā Maskavas klubs bija pārāks ar 163:128.

Pusfinālā «Dinamo» tiksies ar Itālijas komandas Taranto «Cras Basket» un Spānijas kluba Leonas «CB Feve San Jose» pāra uzvarētājiem. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē Itālijas klubs savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 66:43.