Jekimovam vārti otrajā spēlē pēc kārtas

5 komentāri

Vārtus jau otrajā Somijas hokeja čempionāta spēlē pēc kārtas sestdien guva latviešu uzbrucējs Roberts Jekimovs, palīdzot Tamperes «Ilves» vienībai arī gūt otro panākumu pēc kārtas.

Roberts Jekimovs

Aizvadītajā mačā «Ilves» hokejisti ar rezultātu 5:2 (3:1, 1:0, 1:1) izbraukumā pieveica Oulu «Karpat» komandu, bet Jekimovs guva Tamperes kluba piektos vārtus trešā perioda 1. minūtē.

Kā zināms, Jekimovs ar rezultatīvu raidījumu izcēlās arī ceturtdien, palīdzot «Ilves» savā laukumā ar 5:1 pieveikt Espo «Blues» hokejistus, tādējādi pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Šīs sezonas 22 mačos Latvijas izlases hokejists tagad guvis piecus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Šī bija vien «Ilves» komandas trešā uzvara pēdējās 11 spēlēs. Vēl oktobra vidū Tamperes klubs bija tuvu kļūšanai par kopvērtējuma līderi, bet tagad piedzīvojis ievērojamu kritumu. «Ilves» ar 40 punktiem 25 spēlēs kopvērtējumā joprojām ieņem septīto vietu.

Iepriekšējās divas sezonas Jekimovs pavadīja citā šīs līgas komandā Lāpenrantas «SaiPa», bet aprīlī viņš noslēdza līgumu ar «Ilves» uz diviem gadiem.