Jelgavas novadā bez elektrības 170 mājas, ledus lauž kokus

Apollo
0 komentāru

Jelgavas novadā plūdu dēļ bez elektrības ir palikušas jau 170 mājsaimniecības, bet ledus, kas iznācis no Lielupes krastiem, nolauzis pat koku, portālu «Apollo» informēja Jelgavas pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce.

Jelgavas novadā bez elektrības 170 mājas, ledus lauž kokus

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jelgavā zem ūdens ir arī vairākas ielas: Straumes, Baložu, Romas, Rūpniecības, Cukuru un Upeņu iela. Pārplūdusi arī 6. līnija. Applūdušas vairākas privātmājas.

Savukārt pie Latvijas Lauksaimniecības universitātes ledus izgājis no Lielupes krastiem, nolaužot koku un saliecis laternas stabu.

Taču pagaidām neviens jelgavnieks nav lūdzis atbildīgo dienestu palīdzību evakuēt viņu no dzīvesvietas.

Uz Pasta salas atrodas arī savvaļas zirgi, taču pagaidām viņus plūdi neapdraud – viņiem ir sagādāta barība. Taču, ja situācija kļūs kritiskāka, zirgus evakuēs no salas uz citu vietu.

Savukārt portāls «Zemgales ziņas» vēsta, ka ūdens līmenis turpina celties Glūdas pagastā kur dārzkopības kooperatīvā «Viesturi» applūdušas aptuveni simt vasarnīcas. Daudzi to iemītnieki ūdenī nonākušās mājas pametuši paši, bet  vienu sievieti ar motorlaivu evakuēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Ūdens līmenis ir krities mazo upju augštecēs, bet arvien kāpj pie ietekām Lielupē, tāpēc applūduši ir ne vien Viesturi, bet arī dārzkopības sabiedrības «Ziedonis» un «Tērvete».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv