Jelgavas novada domes vadība atkal uzticēta Ziedonim Caunem

Apollo
110 komentāri

Pirmdien par Jelgavas novada domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Ziedonis Caune (LZS), aģentūra LETA uzzināja novada vēlēšanu komisijā.

Jelgavas novada domes vadība atkal uzticēta Ziedonim Caunem

Foto: Lita Krone/LETA

Caune amatu saglabājis, saņemot 13 deputātu atbalstu, bet četri balsojuši pret viņu. «Par» balsoja visi kolēģi no Latvijas Zemnieku savienības, nacionālās apvienības «Visu Latvijai»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK un «Vienotības», savukārt «Saskaņas» un Latvijas Reģionu apvienības (LRA) deputātu viedokļi bija atšķirīgi. Proti, LRA pārstāve Aija Tračuma Cauni atbalstīja, savukārt Kārlis Rimša bija pret. No «Saskaņas» Cauni vadītāja amatā vēlējās redzēt Nataļja Hohlova, bet Irina Dolgova bija pret. Tāpat pret balsojums saņemts no abiem partijas «KPV LV» deputātiem.

Divas Cauni atbalstošās deputātes tika pie priekšsēdētāja vietnieka amatiem. Darbu šajā amatā turpinās Ilze Vītola (LZS), kā arī Tračuma, kura iepriekš arī ieņēmusi augsto amatu, bet 2015.gadā tas likvidēts, un domē strādāja tikai viens vietnieks.

Vītola par vietnieci labklājības un sociālo lietu jautājumos ievēlēta ar 13 balsīm «par» un četrām «pret», savukārt Tračuma kā priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un sporta jautājumos ieguva 14 deputātu atbalstu, bet trīs bija pret, aģentūru LETA informēja novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

Aģentūras LETA arhīvas liecina, ka 2015.gada martā Jelgavas novada dome sešu deputātu rosinātā ārkārtas sēdē nolēma Aiju Tračumu («Reģionu alianse») atbrīvot no priekšsēdētāja vietnieces amata sociālo, izglītības un kultūras jautājumu jomā, kā arī nolēma šo amatu likvidēt.

Domes sēdē pausts, ka Tračuma bieži esot izrādījusi nekonsekventu un politiskajiem uzstādījumiem nelojālu attieksmi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv