Jenny May ieraksta dziesmu ar «Pēterskolas» bērniem Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Dziedātāja Jenny May, kuras albums «Nāk nakts» tika izdots šā gada jūnijā un kurā bija apkopti pazīstamu latviešu dziesmu pārlikumi, sākusi dziesmas rakstīt arī pati.

Jenny May ieraksta dziesmu ar «Pēterskolas» bērniem 3 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Šonedēļ radiostacijās nonākusi viņas pašas sacerētā dziesma «Atmiņas kā sapņi», kura ierakstīta ar bērniem no Jaunpiebalgas novada «Pēterskolas», piedaloties arī jauniešiem no Marijas Naumovas vokālās studijas.

Jenny May: «Pirmo reizi satikos ar šiem bērniem, kad pagājušajā gadā «Zvaigžņu lietū» kopīgi izpildījām dziesmu «Angel». Mani tas tik ļoti saviļņoja, ka nolēmu ar viņiem sadarbību kaut kad turpināt. Ar šiem bērniem kopā esmu jau dziedājusi vairākos labdarības pasākumos, bet tagad ierakstīta arī dziesma. Kad viņi pirmo reizi pie manis mājās mēģināja šo dziesmu, visi bija ļoti uztraukušies. Arī ierakstu studijā visi bija satraukušies, jo tā viņiem bija pirmā šāda veida pieredze. Šķita, ka daudziem ir mazāk bail no zobārsta nekā no mikrofona. Bet man izdevās viņus iedrošināt, un viss mums izdevās lieliski. Šis ir arī veltījums manam tēvam, kurš nu jau to noklausīsies, sēžot uz kādas mākoņu maliņas.»

Dziesma būs iekļauta dziesmu izlasē «Lielā Ziemassvētku izlase 4», un to jau tagad iespējams lejupielādēt portālā «doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv