Jerofejeva pārstāvētais «Ņeftehimik» garantē vietu play-off

Kontinentālās hokeja līgas pēdējā spēlē Latvijas izlases aizsarga Aleksandra Jerofejeva pārstāvētā Ņižņekamskas «Ņeftehimik» komanda izbraukumā ar 4:1 pieveica Voskresenskas «Himik» hokejistus, nodrošinot vietu Gagarina kausa izcīņā.

Aleksandrs Jerofejevs

«Ņeftehimik» jau pirmajā trešdaļā pēc Ladislava Kona (Jerofejevam piespēle), Jevgeņija Lapenkova un Fjodora Fjodorova precīziem metieniem panāca 3:0. Trešā perioda vidū pēc vēl vienas Jerofejeva piespēles ceturtaos vārtus «Ņeftehimik» labā guva Vasīlijs Smirnovs, taču jau pēc minūtes Dmitrijs Šamoļins samazināja viesu pārsvaru.

Ņižņekamskas klubs KHL kopvērtējumā patlaban pakāpās uz 14. vietu, apsteidzot Omskas apgabala «Avangard» un Čerepovecas «Severstaļ», taču pēdējie vēl var apdzīt «Ņeftehimik» komandu.