Jerofejevam 1+1 «Ņeftehimik» uzvarā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien savus pirmos vārtus turnīrā guva Latvijas izlases aizsargs Aleksandrs Jerofejevs, palīdzot Ņižņekamskas «Ņeftehimik» vienībai savā laukumā ar rezultātu 5:1 uzvarēt Magņitogorskas «Metallurg» komandu.

Latvijas izlases aizsargs mača 17.minūtē, klubam spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva otros vārtus un panāca rezultātu 2:0. Savukārt 43 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Jerofejevs rezultatīvi piespēlēja komandas biedram Vasīlijam Smirnovam, kad partneris panāca jau 4:0 «Ņeftehimik» labā.

Tāpat uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem izcēlās Igors Poļigalovs, Igors Jemeļejevs un Ladislavs Kons, bet Magņitagorskas «Metallurg» sastāvā vienīgos vārtus guva Jans Mareks.

Pēc šī mača KHL čempionāta kopvērtējumā «Neftehimik» ar 68 punktiem 50 spēlēs ieņem 15.vietu, bet Magņitogorskas «Metallurg» ar 91 punktu 47 mačos atrodas sestajā vietā.

Jerofejevs sezonu iesāka Čehijas čempionātā, kur pārstāvēja Prāgas «Sparta» komandu, bet janvāra vidū aizsargs pievienojās Ņižņekamskas «Ņeftehimik» klubam.