Jeromanovam 12 punkti, «Dolphins» zaudē BBL spēlē

2 komentāri

Latvijas basketbolists Edgars Jeromanovs otrdien guva 12 punktus, taču viņa pārstāvētā Zviedrijas komanda Norčēpingas «Dolphins» Baltijas Basketbola līgas (BBL) regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar 65:78 (16:14, 15:17, 16:19, 18:28) piekāpās Somijas komandai Tamperes «Pyrinto».

Edgars Jeromanovs

Jeromanovs spēli sāka starta pieciniekā. Sākums zviedru klubam neizdevās iepriecinošs, jo mājinieki īsā laika periodā ieguva astoņu punktu pārsvaru. Tieši Latvijas basketbolists aizsāka rezultāta samazināšanu, realizējot divus trīspunktu metienus pēc kārtas. Ceturtdaļas turpinājumā vienības cīnījās gandrīz punkts punktā, bet izskaņā plus divi «Dolphins» komandai.

Līdzīgi kā pirmajā, arī otrajā ceturksnī komandas neļāva viena otrai «audzēt» vairāku punktu pārsvaru. Jeromanovs gan pie punktiem netika, bet pārtraukumā komandas gāja ar vienādu rezultātu uz tablo - 31:31.

Spēles turpinājumā vadības grožus savās rokās lēnām pārņēma «Pyrinto» basketbolisti, turklāt ceturtajā ceturtdaļā panākot jau vairāk nekā desmit punktu pārsvaru. Neprecīzi metieni no spēles un kļūdas vairs neļāva zviedru klubam cerēt uz veiksmīgu iznākumu.

Jeromanovs laukumā pavadīja ilgāko spēles laiku komandā - 31 minūti un 57 sekundes. Spēlētājs realizēja divus no četriem divpunktu metieniem, divus no pieciem trīspunktu metieniem, kā arī abus soda metienus. Tāpat basketbolista kontā arī piecas rezultatīvas piespēles un piecas atlēkušās bumbas, kas deva 16 efektivitātes koeficenta punktus.

BBL A apakšgrupā ar divām uzvarām četrās spēlēs «Dolphins» šobrīd dala 2. līdz 6. vietu. Šo vienību vidū ir arī Latvijas klubi «Jēkabpils» un «Valmiera». Tikmēr «Pyrinto» basketbolisti ar trim panākumiem tikpat cīņās ir apakšgrupas līderi.