Jerošenko pamet SC/GKR frakciju Rīgas domē

Apollo
17 komentāri

Dienā, kad Rīgas domes jaunā sasaukuma deputāti sanākuši uz pirmo sēdi, «Saskaņas centra» un «Gods kalpot Rīgai» kopīgo frakciju pametis deputāts Vadims Jerošenko (SC), kurš iepriekšējā sasaukuma laikā vadīja nozīmīgo Pilsētas attīstības komiteju.

Jerošenko pamet SC/GKR frakciju Rīgas domē

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jerošenko aģentūrai LETA uzsvēra, ka turpinās strādāt rīdzinieku labā, taču sīkākus komentārus apsolīja sniegt, kad noslēgsies pirmā domes sēde un domes priekšsēdētāja vēlēšanas.

Jerošenko pēc domes sēdes žurnālistiem skaidroja, ka frakcijas pamešana nav bijis viņa lēmums, bet to pieņēmuši pārējie frakcijas deputāti. Viņš skaidroja, ka domstarpībām par iemeslu kļuvis Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja amats. «Acīmredzot esmu šajā amatā strādājis pārāk neatkarīgi un man ir žēl, ka Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja amats ir kļuvis par tirgošanās objektu,» sacīja Jerošenko.

Deputāts sacīja, ka viņam piedāvāti kompromisi. Atsakoties no komisijas priekšsēdētāja amata, viņš varētu turpināt darbu Rīgas brīvostas valdē vai arī nolikt mandātu un iekļūt «Rīgas satiksmes» valdē. No šīm iespējām Jerošenko atteicies, jo tādējādi pieviltu savus vēlētājus. Deputāts izteicās, ka jau rīt sagaidāms lēmums par viņa atcelšanu no Rīgas brīvostas valdes locekļa amata. Viņš piebilda, ka pēc paziņojuma par frakcijas pamešanu ir gatavs, ka turpmāk tiks publiski apmelots un otras puses versijas ir grūti prognozēt.

Jerošenko uzsvēra, ka viņa lēmums pamest frakciju nav saistīts ar darbu AS «Ceļu pārvalde» padomē un uzņēmumā atklātajiem pārkāpumiem.

Līdzšinējā sasaukumā Jerošenko bija Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs, patlaban strādā kā Rīgas domes pārstāvis arī Rīgas brīvostas valdē.

Līdz AS «Ceļu pārvalde» pārdošanai Jerošenko bija arī uzņēmuma padomes priekšsēdētājs.

Pirms deputāta pienākumu uzņemšanās Jerošenko vadīja finanšu konsultāciju uzņēmumu «Laika Stars».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv