JL aicina partijas uz sarunām par jaunas valdības izveidi

Apollo
0 komentāru

Opozīcijas partija «Jaunais laiks» (JL) izteikusi aicinājumu visām Saeimā pārstāvētajām partijām, izņemot PCTVL, sākt sarunas par jaunas valdības veidošanu, portālu «Apollo» informēja partijā.

Solvita Āboltiņa

Solvita Āboltiņa

Foto: AFI

Pašreizējās valdības opozicionāri aicina partijas, kuras ir gatavas iesaistīties ieilgušās sabiedrības uzticības krīzes pārvarēšanā un draudīgās ekonomiskās situācijas uzlabošanā, sēsties pie sarunu galda, lai lemtu par jaunas, Saeimā plaši pārstāvētas un rīcībspējīgas koalīcijas izveidi.

Partija arī aicina pēc iespējas ātrākā laikā vienoties par jaunu premjera amata kandidātu — tādu, kurš baudītu sabiedrības uzticību un jau iepriekš ir pierādījis, ka ir spējīgs krīzes situācijā vadīt komandu.

«Saeimā pārstāvētajām partijām beidzot jāapzinās sava atbildība vēlētāju priekšā, jābeidz stīvēties par nebūtiskām lietām un jāvienojas kopējam darbam,» uzsver partijas valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

«Laikā, kad ekonomiskās attīstības tendences ir negatīvas, politisko spēku spēja vienoties par kompetentu un rīcībspējīgu valdību, kurai ir stabils atbalsts Saeimā, būs izšķiroša tautsaimniecības stabilizēšanā. Situācija ir ārkārtēja, tāpēc nepieciešama nekavējoša,» uzskata partija.

Jau vēstīts, ka piektdien pēc koalīcijas sarunām par savu izstāšanos no valdības paziņoja Zaļo un zemnieku savienība un Tautas partija, kas arī aicinājušas premjeru Ivaru Godmani (LPP/LC) atkāpties no amata.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv